Podsumowanie Kampanii w Urzędzie Miasta Drukuj

Podsumowanie Kampanii w Urzędzie MiastaDnia 9 czerwca 2017 roku klasy III c i II c, na zaproszenie Zespołu Profilaktyki Straży Miejskiej w Płocku, z okazji Kampanii Społecznej "TRAWNIKI DLA DZIECI - KUPY DO ŚMIECI", wzięły udział w gali wręczenia dyplomów. Dzieci otrzymały dyplomy i słodycze z rąk Wiceprezydenta Miasta Płocka oraz Pani Dyrektor Wydziału Kształtowania Środowiska i Komendanta Straży Miejskiej. Na uroczystości pojawili się również: CIOCIA AGNIESZKA z LWEM HONORKIEM, co stanowiło dużą atrakcję dla przybyłych dzieci. Kampania ta cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku wzięło w niej udział aż 1090 uczniów. Wszyscy wrócili zadowoleni, pełni zapału i chętni do udziału w akcji w przyszłym roku szkolnym.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska