Gramy fair-play Drukuj

Gramy fair-playW dniu 12 czerwca 2017r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 17 w Płocku Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „Gramy fair-play” w ramach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” (klasy IV i młodsze chłopców).
Do organizacji turnieju włączyła się również Płocka Akademia Piłki Nożnej, która ufundowała dla wszystkich uczestników turnieju pamiątkowe medale. W turnieju startowały drużyny zrzeszone w PAPN - Sp Nr 5, 11, 12 i 17 (dwie drużyny z naszej szkoły). Po zaciętych i wyrównanych spotkaniach tabela końcowa turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce - SP 17 Płock (I zespół)
II miejsce - SP 11 Płock
III miejsce - SP 12 Płock
IV miejsce - SP 5 Płock
V miejsce - SP 17 (II zespół)

Wszyscy piłkarze otrzymali medale, drobne suweniry oraz puchary i piłkę nożną dla zespołu. Gratulacje dla wszystkich za sportową walkę i do zobaczenia za rok na kolejnym turnieju w naszej szkole.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska