Przyjaciel szkoły Drukuj

Przyjaciel szkoły12 czerwca 2017 roku odbyło się spotkanie z absolwentem naszej szkoły – panem Damianem Arkadiuszem Chrzanowskim, któremu przyznano tytuł PRZYJACIELA SZKOŁY, wręczony z rąk pani dyrektor Anny Wiśniewskiej, w imieniu Samorządu Uczniowskiego.
Pan Damian, przez większość z nas nazywany „Chrzankiem”, opowiedział nam o swojej fascynującej karierze pływackiej (m.in. czterdziestokrotny mistrz Polski, powołanie do Kadry Polski na Igrzyska w Tokyo 2020) oraz pracy jaką wkłada, aby osiągać sukcesy. Odpowiedział na pytania uczniów oraz zademonstrował style pływackie, które wiodą go na podium. Mieliśmy także możliwość obejrzeć z bliska najważniejsze trofea mistrza.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska