Wisła w strofach i kolorach Drukuj

Wisła w strofach i kolorach12 czerwca uczniowie z klas: 4a i 4c odebrali nagrody za I miejsce - Karol Kolasa, II miejsce - Klaudia Perkowska i III miejsce - Alicja Dąbrowska w konkursie literackim. Polegał on na napisaniu tekstu, którego inspiracją była rzeka Wisła albo wydarzenia i bohaterowie z nią powiązani. Konkurs był częścią projektu pod tytułem Tak dla historii. Tak dla przyszłości realizowanego z okazji Roku Rzeki Wisły. Nasi uczniowie wzięli także udział w plenerze malarskim na molo pod okiem życzliwych pedagogów z I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego w Płocku, przy czym świetnie się bawili. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki. W udanej imprezie nie przeszkodziła nawet deszczowa pogoda.
Zwycięzcom  gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska