Zakończenie roku szkolnego 2016/17 Drukuj

Zakończenie roku szkolnego 2016/1723 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Był to wyjątkowo uroczysty dzień dla uczniów klas trzecich. Żegnali się oni z wychowawcami, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasach czwartych. Pani Dyrektor Anna Wiśniewska powitała wszystkich, a następnie wręczyła nagrody uczniom za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Podziękowała również rodzicom, którzy czynnie uczestniczyli w działaniach na rzecz szkoły. Następnie uczniowie klasy 3 b wraz z chórem szkolnym „Muzyczne iskierki” wierszami i piosenką wprowadzili wszystkich w wakacyjny nastrój. Po występie nadszedł czas na ostatnie spotkania z wychowawcami w klasach i w końcu… na upragnione wakacje. Życzymy radosnego i bezpiecznego odpoczynku! Do zobaczenia we wrześniu.

Klasy 4 - 6 równie uroczyście żegnała Pani Dyrektor podczas wspólnego spotkania. Wyróżniającym się w nauce wręczyła nagrody i życząc wspaniałych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji zaprosiła zgromadzonych na ostatnie spotkanie z wychowawcami w pracowniach.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska