Płock dla Małgosi Drukuj

Płock dla MałgosiCóż za szczęście, że nie wszystkie Muzyczne Iskierki wyjechały na wakacje. Gdy Pani Litosława Koper, dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury poprosiła panią A. Kralkę o pomoc i udział dzieci z chóru w charytatywnej imprezie pod nazwą „Płock dla Małgosi” szybko okazało się, że mogła liczyć na Iskierki, te małe i te większe, zawsze gotowe by pomagać. 17 lipca w galerii „Wisła” stawili się Alicja Dąbrowska z braciszkiem, Daria Miaśkiewicz, Wiktoria Podolska, Cegiełka czyli Oskar Ceglewski, Madzia Dzięgielewska i dwie wierne absolwentki: Agniesia Lisowska i Natalka Maślanka czyli Masełko. I chociaż skład był niewielki to naprawdę dali czadu. 20 minutowy występ pełen dobrej energii, luźnej wakacyjnej atmosfery i radosnych piosenek. Jako solistki wystąpiły Daria Miaśkiewicz i Agnieszka Lisowska.
Po występie pani Kralka razem z absolwentkami zbierała pieniądze do puszki na kosztowne leczenie Pani Małgosi. Dzięki Iskierki, że wasze dobre uczynki nie wyjechały na wakacje.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska