Wyprawka dla żaka Drukuj

Wyprawka dla żakaPolski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Płocku w ramach akcji „Wyprawka dla żaka” po raz kolejny przygotował wyprawki szkolne dla dzieci z klas I-III z rodzin potrzebujących wsparcia.

Akcja ta od wielu lat zapewnia niezbędne przybory dla uczniów z naszej szkoły będących w trudnej sytuacji materialnej. Plecaki wyposażone w zeszyty oraz mnóstwo najróżniejszych akcesoriów szkolnych powędrowały w ręce szczęśliwych pierwszoklasistów, które z ledwością je udźwignęły. Dodatkowo w tym roku zostało także dla maluchów przygotowane szkolenie z pierwszej pomocy zorganizowane przez zarząd PCK, a przeprowadzone przez wolontariusza. Na zakończenie dzieciaki dostały balony oraz miśka z logo PCK. Nie sposób nie podziękować tu Oddziałowi Rejonowemu Polskiego Czerwonego Krzyża,wolontariuszom oraz darczyńcom, którzy ofiarowywali podczas zbiórki w Centrum Handlowym Auchan wyposażenie do plecaków szkolnych. Dziękujemy!!!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska