Na dobry początek Drukuj

Na dobry początek12 września 2016r. odbył się apel wychowawczy dla uczniów klas IV – VI. Podczas apelu pani dyrektor Anna Wiśniewska przekazała listy gratulacyjne uczniom, którzy w ubiegłym roku szkolnym otrzymali stypendia motywacyjne za naukę i osiągnięcia sportowe. Przedstawiła poszczególne klasy oraz ich wychowawców, życząc wszystkim samych sukcesów w pracy. Przypomniała o zasadach bezpieczeństwa.
Następnie pani pedagog Mariola Galas przypomniała normy postępowania obowiązujące w szkole, które zostały opracowane przez społeczność uczniowską. W bieżącym roku szkolnym, w każdym miesiącu uczniowie (przy pomocy nauczycieli) będą pracowali nad określoną normą. Klasa, która najlepiej wywiąże się z zadań, otrzyma nagrodę.

Obecna norma – uczniowie po dzwonku ustawiają się w wyznaczonym miejscu na dolnym holu i razem z nauczycielem wchodzą do klasy. Po przywitaniu siadają do ławek.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska