Rodzice w akcji Drukuj

Rodzice w akcjiW dniach od 11 do 17 września 2016 r. odbył się w Polsce VI Tydzień Wychowania, który przebiegał pod hasłem trwającego roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia: „Miłosierni jak Ojciec”.
Z tej okazji w naszej szkole odbyła się krótka prelekcja pt.: „Rodzice w akcji  - czyli: Jak przekazywać dziecku wartości”. Krótka pogadankę dla rodziców klas III, IV  i V, które w tym roku przyjmą Pierwszą i Drugą Komunię Świętą, wygłosiła pani Małgorzata Tomczak. Celem tematu było podkreślenie „Doświadczenia Miłości” w rodzinie jako fundamentu wychowania oraz przypomnienie rodzicom na jakie czynniki należy zwrócić uwagę podczas całego rozwoju dziecka.
Tydzień Wychowania to inicjatywa Komisji Episkopatu ds. Wychowania Katolickiego i Rady Szkół Katolickich. Jest on obchodzony od 2011 r.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska