Dzień Chłopaka w naszej szkole Drukuj

Dzień Chłopaka w naszej szkoleW dniu 27 września społeczność naszej szkoły uczestniczyła w ramach obchodów Dnia Chłopaka  w projekcji filmu pt. "Mały Książę" oraz dyskotece szkolnej. Natomiast Samorząd Uczniowski zorganizował wybory "Najsympatyczniejszego kolegi". Najpierw dziewczęta wybierały jednego spośród swoich klasowych kolegów, a następnie 30 września odbyły się szkolne wybory spośród zgłoszonych z poszczególnych klas kandydatów. W wyniku głosowania, które odbyło się na przerwie tytuł "Najsympatyczniejszego kolegi" przypadł w udziale ex  aequo Aleksowi Jasińskiemu z klasy 4a oraz Kubie Gutkowskiemu z klasy 5c. Gratulujemy!!!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska