Dzień Edukacji Narodowej Drukuj

Dzień Edukacji Narodowej

Świętowanie Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole rozpoczęła uroczyście Pani dyrektor Anna Wiśniewska. Powitała miłych gości: emerytowanych pracowników szkoły oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Pogratulowała pedagogom: Pani Bogumile Niewiatowskiej - Nagrody Prezydenta Miasta Płocka, Pani Ewie Różańskiej - tytułu Nauczyciela Kraju Ojczystego oraz Paniom Magdalenie Kowalczyk i Agnieszce Żółtowskiej przyznania Medalu Komisji Edukacji Narodowej. Następnie wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły wyróżniającym się w pracy nauczycielom i pracownikom szkoły. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas: 4a, 4c, 5c oraz chór "Muzyczne Iskierki" i zespół taneczny "Pląs". Młodzi artyści zaprezentowali anegdoty z życia sławnych uczonych,pisarzy  i artystów oraz wyrazili nadzieję, że uczniowie naszej szkoły też kiedyś ruszą w ich ślady. Były życzenia, kwiaty i najpiękniejsze,bo wykonane własnoręcznie przez uczniów, laurki.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska