Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej Drukuj

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej19 października o godzinie 12.00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku odbyły się miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Program uroczystości obejmował wystąpienie Prezydenta Miasta Płocka, wystąpienia zaproszonych gości, m.in. posłanki pani Elżbiety Gapińskiej oraz wręczenie nauczycielom nagród Prezydenta Miasta Płocka. Spośród Rady Pedagogicznej SP 17 nagrodę z rąk Prezydenta odebrała pani Bogumiła Niewiatowska – Gratulujemy!

Oprawę artystyczną w tym roku szkolnym przygotowali uczniowie naszej szkoły, czyli chór Muzyczne Iskierki pod opieką pani Agnieszki Karali oraz Mały Pląs i Duży Pląs pod opieką pani Agaty Siejcy. Całą uroczystość uświetnił także występ naszej absolwentki Mai Ferszt.

Klikając w poniższe linki można zobaczyć fragmenty występu naszych uczniów.

https://www.youtube.com/watch?v=vgibg660UAs

https://www.youtube.com/watch?v=A_QFSoGJ2vo

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska