Rajd "Ciżemka" Drukuj

Rajd "Ciżemka"W dniu 22 października 2016 r. członkowie szkolnego koła turystycznego uczestniczyli w rajdzie "Ciżemka".  Rozpoczął się on na Starym Mieście, gdzie otrzymaliśmy kartę pracy z pytaniami. Na wykonanie zadań mieliśmy dwie godziny. Do naszych zadań należało między innymi: ułożyć wierszyk ze słowem ciżemka, sprawdzić adres Młodzieżowego Domu Kultury, podać godziny niedzielnych mszy świętych w katerze, sprawdzić sztukę graną w Teatrze Dramatycznym oraz wiele innych ciekawych zadań. Ponadto musieliśmy zrobić sobie zdjęcia ze sławnymi płocczanami, czyli Mirą Zimińską - Sygietyńską, Wacławem Milke, Jakubem Chojnackim oraz Bolesławem Krzywoustym. Miejscem mety była "Małachowianka", gdzie wszystkie dzieci dostały pyszne pączki. W rajdzie zajęliśmy II miejsce.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska