Turniej Mini Ligi Płockiej Akademii Piłki Nożnej Drukuj

Turniej Mini Ligi Płockiej Akademii Piłki Nożnej17.10.2016 roku reprezentacja chłopców klas III wzięła udział w pierwszym turnieju Mini Ligi Płockiej Akademii Piłki Nożnej. Organizatorem Mini Ligi jest Płocka Akademia Piłki Nożnej, MDK Płock oraz sponsor tytularny PG Sport. W rozgrywkach biorą udział reprezentacje szkół podstawowych z klas II i III, zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Turniej ma charakter szkoleniowy, odbywa się na zasadzie turniejów, bez klasyfikacji, bez punktów, bez zapisywania wyników, dla radości samej gry i rywalizacji, w celu podnoszenia sprawności fizycznej młodych piłkarzy i umiejętności technicznych oraz taktycznych, nie zaś dla wyników.

Skład drużyny: Bartosz Giziński, Hubert Jankowski, Michał Karczewski, Natan Kowalski, Szymon Malik, Bartosz Maślankowski, Dominik Myzia, Łukasz Nowak, Oliwier Sobieszczuk, Paweł Strzeszewski, Adam Wojciechowski. Opiekun: pan Paweł Grabowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska