Płockie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej Drukuj

Płockie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnejW dniu 03.10.2016 reprezentacja szkoły brała udział w rozgrywkach w Płockich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej chłopców. Drużyna po grach eliminacyjnych awansowała do półfinałów turnieju gdzie znalazło się 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie półfinałowej 04.10.2016 wygraliśmy z SP 13 (8-0), SP 21 zremisowaliśmy (0-0) i w ostatnim meczu wygraliśmy ze szkołą SP 12 (2-1). Zespół wygrał grupę półfinałową i teraz czeka na finały które odbędą się najprawdopodobniej na wiosnę. Życzymy dalszych sukcesów.

Skład drużyny: Kacper Cieszkowski, Dawid Cieszkowski, Jakub Cierpikowski, Filip Lodziński, Oskar Lodziński, Mikołaj Kucharski, Kacper Gierzyński,  Daniel Garlicki, Mateusz Woźnicki, Mikołaj Mielczarek, Kacper Błaszkiewicz. Opiekun: pan Paweł Grabowski.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska