Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Sierpc 2016 Drukuj

Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Sierpc 2016Dnia 26 października 2016 roku odbyły się w Sierpcu Indywidualne Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV-VI, chłopcy i dziewczęta. Najlepszy wynik spośród reprezentantów SP17 uzyskał Filip Lodziński z klasy VI a - zajął 9 miejsce, co dało mu awans do Mazowieckich Igrzysk w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbędą się na wiosnę w Ostrołęce. Gratulujemy uczniom wzorowej postawy i zaangażowania w reprezentowaniu szkoły.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska