Rajd Niepodległości Szlakami Legionistów Płockich Drukuj

Rajd Niepodległości Szlakami Legionistów PłockichDnia 5 listopada 2016 roku członkowie koła turystycznego SKKT „Kościuszkowcy” uczestniczyli w Rajdzie Niepodległości "Szlakami Legionistów Płockich". Rajd rozpoczął się w Domu Technika skąd udaliśmy się na Cmentarz Ewangelicki oraz Cmentarz Katolicki i Zabytkowy. Uczestnicy zapalili znicze przy grobach poległych w obronie Ojczyzny. Rajd zakończył się w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły Jubileuszowym XXV Konkursem Piosenki Legionowej, na którym prezentowała nas uczennica klasy 4c Klaudia Perkowska. Zaśpiewała pieśni "Niepodległa, Niepokorna" oraz "Biały Krzyż", które zagwarantowały jej I miejsce w kategorii szkół podstawowych. W rajdzie zajęliśmy III miejsce.

Klikając w poniższe linki można obejrzeć występ naszej uczennicy podczas XXV Konkursu Piosenki Legionowej

https://www.youtube.com/watch?v=GO_vdd9Q8XE

https://www.youtube.com/watch?v=1I_NGNsCZvw

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska