Turniej piłki nożnej Drukuj

Turniej piłki nożnejReprezentacja chłopców naszej szkoły w dniu 9 listopada 2016r. wzięła udział w turnieju piłki nożnej. Impreza odbyła się na obiektach Wisły Płock.

W grupie zagraliśmy z SP 3, SP 12 i SP 20. Po dwóch zwycięstwach i jednym remisie zajęliśmy pierwsze miejsce z 7 punktami na koncie oraz awansowaliśmy do finału turnieju. W finale czekała na nas Szkoła Podstawowa nr 22. Po zaciętym meczu przegraliśmy 3-0. Niestety nie udało nam się wykorzystać wielu dogodnych sytuacji, ale i tak brawa dla całego zespołu za bardzo dobrą grę. Najlepszym zawodnikiem został wybrany nasz uczeń Filip Lodziński z klasy 6a.

Skład zespołu: Oskar Klat, Filip Lodziński, Oskar Lodziński, Daniel Cieszkowski, Kacper Cieszkowski, Kacper Gieżyński, Jakub Cierpikowski, Mikołaj Kucharski, Damian Kalwasiński, Kacper Błaszkiewicz, Daniel Garlicki. Trenem chłopców jest pan Paweł Grabowski.


Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska