Sięgnij po książkę Drukuj

Sięgnij po książkęW dniu 18 czerwca 2018 r. odbyły się apele z okazji Dnia Książki dla uczniów klas I – III i klas IV – VII. Nosiły one tytuł  ”Sięgnij po książkę”. Na pierwszym z nich wręczono nagrody za Szkolny konkurs plastyczny „Stop przemocy”, „Mój koszyczek wielkanocny” - konkurs plastyczny dla kl. I—III, konkurs plastyczny dla kl. I – III „Pisanka wielkanocna”, "Jan Paweł II – przyjaciel dzieci” - konkurs plastyczny, rozstrzygnięto „Mistrza ortografii dla kl. II”, konkurs na najładniejszy zeszyt ucznia kl. I, na najładniejszy zeszyt lektur kl. II-III  oraz za Rambit dla klas I – II.
W klasach starszych rozdano nagrody za "Mistrza Ortografii kl. IV – V” i „Mistrza Ortografii kl. VI – VII”, „Matematycznego Asa kl. IV, V, VI, VII”, za konkurs czytelniczy ze znajomości książki „Akademii Pana Kleksa” dla klas IV – V, za konkurs plastyczny „Stop przemocy” dla klas IV -VII, konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”, konkurs literacki „Mój koszyczek wielkanocny” dla klas IV -VII, konkurs z j. angielskiego „Check you English” dla klas IV – VII oraz zbiórkę baterii.
Część artystyczną przygotowały dzieci z klasy Vb wraz z panią Joanną Ciszewską. Za oprawę plastyczną odpowiedzialne były panie: Violetta Stępniak, Małgorzata Cieślak, Edyta Reńska.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska