Przyjaciel Szkoły Drukuj

Przyjaciel SzkołyW dniu 13 czerwca naszą szkołę odwiedziła niezwykła dziewczyna - Monika Soczewka, która zaledwie 6 lat temu opuszczała mury naszej placówki jako absolwentka. Obecnie maturzystka, a jednocześnie mistrzyni Europy i wicemistrzyni Polski w karate. Opowiadała naszym uczniom, że jej pasja narodziła się właśnie, gdy była uczennicą naszej "Siedemnastki". W międzyszkolnym konkursie plastycznym, jako nagrodę wygrała bowiem obóz karate i tak zaczęła się przygoda jej życia. Przekonywała dzieci, że warto mieć pasje, ale również warto być wytrwałym, w tym, co się robi. Podczas spotkania można było obejrzeć medale, przymierzyć kimono i czarny pas, który posiada Monika. Na koniec spotkania pani wicedyrektor Ewa Różańska wręczyła naszej absolwentce, z której jesteśmy ogromnie dumni, dyplom potwierdzający nadanie tytułu "Przyjaciela Szkoły". Życzymy oczywiście Monice następnych sportowych sukcesów i liczymy, że jeszcze kiedyś nas odwiedzi.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska