Wyniki głosowania w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego Drukuj

Od czwartku 17 czerwca do niedzieli 20 czerwca społeczność szkolna miał możliwość za pomocą mobiDziennika oddać głos na jednego z kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego na przyszły 2021/2022 rok szkolny.

W dniu dzisiejszym oddane głosy zostały podliczone. Przedstawicielami społeczności szkolnej, którzy od września 2021 roku będą członkami Rady Samorządu Uczniowskiego zajmując następujące stanowiska, zostali:

Przewodnicząca – Julia Chiba,
Z-ca przewodniczącej – Wojciech Kłosowski,
Rzecznik Praw Ucznia – Julia Majewska,
Sekretarz – Aleksandra Siurdyna.

Gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska