Wyniki konkursu plastycznego TYGODNIA MÓZGU 2021 r. Drukuj

Wyniki konkursu plastycznego TYGODNIA MÓZGU 2021 r.Z wielką radością informujemy, że konkurs plastyczny „Mój Mózg: Jestem Myślę Czuję” ogłoszony przez Fundację Nenckiego Wspierania Nauk Biologicznych i Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN został rozstrzygnięty.

Na konkurs nadesłano 458 prac, w tym 362 prace nadeszły ze szkół podstawowych i 96 ze szkół ponadpodstawowych. Prace oceniane były w 3 kategoriach wiekowych: kl. I-IV, V-VIII i licea. W każdej kategorii wiekowej przyznano po 3 równorzędne nagrody i wyróżnienia.

Zgodnie z regulaminem konkursu, Jury oceniające nadesłane prace zwracało uwagę na umiejętność doboru tematu pracy, jakość wykonania, oryginalność i pomysłowość, walory artystyczne. Jak podkreśla organizator konkursu: większość prac była bardzo ciekawa, oryginalna, pomysłowa i piękna plastycznie.

Miło nam poinformować, że nasza uczennica – Maya Józwiak z kl. 4b, zdobyła nagrodę w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy także innym uczniom, którzy tak licznie i z takim zaangażowaniem podjęli ten trudny temat i wykonali prace konkursowe. Można je podziwiać w galerii zdjęć.

Konkurs był organizowany w ramach projektu „Tydzień Mózgu przez Cały Rok”, którego całość współfinansują MNiSW i Instytut Nenckiego.

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska