Pożegnania nadszedł czas ... Drukuj

Pożegnania nadszedł czas ...Dnia 25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2020/21. Był to wyjątkowo uroczysty dzień dla uczniów klas ósmych, którym Pani Dyrektor Anna Wiśniewska pogratulowała ukończenia szkoły podstawowej i życzyła sukcesów na dalszej drodze kształcenia. Uczniom wyróżniającym się w nauce zostały wręczone nagrody. Nagrodę Dyrektora Szkoły, za szczególne osiągnięcia w nauce, otrzymała Klaudia Perkowska z klasy 8c, którą koledzy i koleżanki klas ósmych okrzyknęli również Sympatycznym Prymusem 2021 roku. Rodzicom naszej uczennicy Pani Dyrektor wręczyła list gratulacyjny.

Po części oficjalnej odbyła się kolejna edycja Gali „Tadeuszki 2021”, podczas której rozdane zostały statuetki nominowanym uczniom, wybranym w trakcie głosowania, przez uczniów kończący naukę w szkole.
Tradycyjnie zostały przyznane tytuły w dziewięciu kategoriach: Sympatyczny Prymus, Mistrz Słowa, Wielki Myśliciel, Mistrz Elegancji, Papużki Nierozłączki, Pomocna Dłoń, Mistrz Sportu, Mistrz Uśmiechu, Dżentelmen/Dama Roku. Zwycięzcy po odbiór „Tadeuszków” kroczyli po czerwonym dywanie przy dźwiękach dedykowanych im piosenek.
I tak nadszedł koniec uroczystości, ale jednocześnie - początek nowego etapu w życiu tegorocznych absolwentów.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska