Pożegnanie trzecioklasistów Drukuj

Pożegnaliśmy uczniów klas trzecichDnia 24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Był to wyjątkowo uroczysty dzień dla uczniów klas trzecich, którzy wraz z rodzicami zebrali się na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Anna Wiśniewska pogratulowała ukończenia pierwszego etapu edukacyjnego i życzyła sukcesów na dalszej drodze kształcenia. Uczniom, którzy mieli wzorowe zachowanie oraz bardzo dobre wyniki w nauce zostały wręczone nagrody.
Dzieci z klas 2 a i 2 b przygotowali część artystyczną dla starszych kolegów. W galowych strojach dzieci rozpoczęły część uroczystości, w czasie której nie zabrakło wierszy o tematyce szkolnej. Potem nastąpiła bardziej radosna chwila. W kolorowej atmosferze, z wielkim entuzjazmem i energetycznym tańcem dzieci powitały długo wyczekiwane wakacje. Na zakończenie uczniowie klas drugich podarowali swoim starszym kolegom drobne upominki. Potem nadszedł czas na ostatnie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych i w końcu na upragnione wakacje.
Życzymy wszystkim radosnego i bezpiecznego odpoczynku! Do zobaczenia we wrześniu!

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska