Sukcesy przedmiotowe 2015/2016 Drukuj

 

III miejsce w XXXIX Edycji 2016 "Mój ulubiony owad” - Wiktoria Podolska, uczennica klasy IVc. Organizator: Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku. Opiekun: p. Sylwia Kobielska.

22 czerwca 2016r.

 

III miejsce w XXXIX Edycji 2016 "Mój ulubiony owad” - Cyprian Cieszkowski, uczeń klasy IVa. Organizator: Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku. Opiekun: p. Sylwia Kobielska.

22 czerwca 2016r.

Wyróżnienie - Laura Wiśniewska i Justyna Witkowska z klasy 6b w III Międzyszkolnym Konkursie Multimedialnym "ITALIA I MY" 2015/2016. Organizator Zespół Szkół nr 6 im. Wł. Jagiełły oraz Liceum im. St. Małachowskiego w Płocku. Opiekun: p. Marzena Kowalska.

10 czerwca 2016r.

Wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Literackim „II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach” – Justyna Witkowska z klasy VI b. Organizator: Gimnazjum nr 5 w Raciborzu. Opiekun: p. Elżbieta Kaźmierska.

6 czerwca 2016 r.

 

III miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o krajach angielskiego i niemieckiego obszaru językowego - Wiktor Kruszewski klasa VI C i Wiktor Kwaśnicki z klasy VI A. Organizator Gimnazjum Nr 4 w Płocku. Opiekunowie: p. Marzena Stupecka i p. Violetta Stępniak.


6 maja 2016r.

II miejsce w VIII edycji Konkursu Pięknego Czytania - Magda Dzięgielewska, uczennica klasy 5a. Organizator: Biblioteka Pedagogiczna, Biblioteka dla Dzieci im. Wandy Chotomskiej, Zespół Szkół Nr 3 w Płocku oraz Oddział Stowarzyszenia  Bibliotekarzy Polskich w Płocku. Opiekun: p. Agnieszka Mirecka

24.05.2016 r.

 

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Multimedialnym "Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza" - Maja Woźnicka z klasy 6b. Organizator: Zespół Szkół w Maszewie Dużym. Opiekun: p. Marzena Kowalska.

11 maja 2016r.

 

Wyróżnienie w XXXVIII Rejonowym Konkursie Recytatorskim dla dzieci i młodzieży "Pięknie być człowiekiem"- Magda Dzięgielewska, uczennica klasy 5a. Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku. Opiekun: p. Agnieszka Mirecka.

23 kwietnia 2016r.

I miejsce w Konkursie Wiedzy o Polskim Parlamentaryzmie - Justyna Witkowska i Adrian Marciniak z klasy VI b. Organizator: Młodzieżówy Dom Kultury w Płocku pod honorowym patronatem Pani Elżbiety Gapińskiej Poseł na Sejm RP i Pana Andrzeja Nowakowskiego Prezydenta Miasta Płocka. Opiekun: p. Elżbieta Kaźmierska.


19 kwietnia 2016 r.

I miejsce w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z historii kl. 5 - Kamil Dółkowski ucz. kl. 5b. Organizator: Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji i Kultury Oddział Edukacji. Opiekun: p. Elżbieta Kaźmierska.


16 kwietnia 2016 r.

 

I miejsce w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z przyrody kl. 4 - Kacper Aleksandrowicz ucz. kl. 4c. Organizator: Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji i Kultury Oddział Edukacji. Opiekun: p. Sylwia Kobielska.


15 kwietnia 2016 r.

Wyróżnienia w III Konkursie Historycznym o zasięgu ogólnopolskim "Polska ... Nasza Niepodległa" - Martyna Szymborska, Wiktoria Woźnicka, Jakub Sobolewski z klasy VI b. Organizator: Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku. Opiekun: p. Elżbieta Kaźmierska, p. Marzena Kowalska.


14 kwietnia 2016 r.

 

Wyróżnienie w XIV Powiatowym Konkursie Literackim "Piszę książkę"-  Maja Ferszt uczennica kl. 6b. Organizator: SP 22 w  Płocku pod honorowym patronatem Książnicy Płockiej. Opiekun: p. M. Uździcka.

22 marca 2016r.

 

III  miejsce  w XIV Powiatowym Konkursie Literackim "Piszę  książkę"- Kacper  Aleksandrowicz, ucz. kl.4c. Organizator:  SP 22 w Płocku pod honorowym patronatem Książnicy Płockiej. Opiekun: p. M. Uździcka.

22 marca 2016r.

 

III miejsce w Międzyszkolnym konkursie literacko-plastycznym "Wirtualny świat komiksu" - Agata Majchrzak z klasy 5b. Organizator: Szkoła Podstawowa nr 11 w Płocku. Opiekun: p. M. Kowalska.

15 marca 2016r.

 

III miejsce w Międzyszkolnym konkursie literacko-plastycznym "Wirtualny świat komiksu" - Aleksandra Kalinowska z klasy 5b. Organizator: Szkoła Podstawowa nr 11 w Płocku. Opiekun: p. M. Kowalska.

15 marca 2016r.

 

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Polska - moja Ojczyzna" - Kacper Aleksandrowicz z klasy 4c. Organizator: Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku. Opiekun: p. E. Kaźmierska.


17 lutego 2016

 

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Stanisław August Poniatowski - ostatni król Polski" - Jakub Sobolewski z klasy 6b. Organizator SP 11 w Płocku. Opiekun - p. E. Kaźmierska

14 grudnia 2015

 

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży "Młodzi twórcy literatury" - Maja Ferszt z klasy 6b. Organizator - Książnica Płocka. Opiekun - p. Magdalena Uździcka.

5 grudnia 2015r.

Wyróżnienie dla Patryka Walerczaka z klasy Vb za udział w konkursie międzyszkolnym „Dziecięce rady na odpady” organizowanym w ramach Kampanii "Sprzątanie Świata 2015”. Organizator: Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku. Opiekun - p. Sylwia Kobielska.

26 listopada 2015r.

 

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska