Sukcesy przedmiotowe 2019/2020 Drukuj

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Lokata

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Opiekun

Data

1.

 XXV Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego,"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej" - etap rejonowy

Kuratorium Oświaty Delegatura w Płocku

awans do etapu wojewódzkiego

Aleksander Piórkowski kl. 7b

p. Elżbieta Kaźmierska

13.12.2019

 2.  Ogólnopolski Konkurs Językowo-Plastyczny „Idiom…ink"  Zespół Szkół w Kępicach III miejsce    Zuzanna Gutkowska kl. 1a  p. Marzena Kowalska 18.12.2019
3. Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Polska - moja Ojczyzna SP 23 w Płocku II miejsce Kacper Zawadzki kl. 4a p. Elżbieta Kaźmierska 5.02.2020
4. XXV Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego,"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej"
Kuratorium Oświaty w Warszawie tytuł laureata Aleksander Piórkowski kl. 7b p. Elżbieta Kaźmierska 16.04.2020
5. IX edycja konkursu „Mnie ta ziemia od innych droższa...” w kategorii “Słuchowisko poświęcone Władysławowi Broniewskiemu” ( adresowanego do uczniów 7 i 8 klas szkoły podstawowej, szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych powiatu płockiego, gostynińskiego i sierpeckiego) pod patronatem Starosty Płockiego i Prezydenta Miasta Płocka Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego, III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku I Nagroda Zespół w składzie: Blanka Falkowska, Oliwia Jaworska, Nikola Kopczyńska, Julia Paskuda, Klaudia Perkowska, kl.7c p. Magdalena Uździcka 22.06.2020
6. Finał centralny XXVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę" - praca zbiorowa pt. "Bohaterskie miasto - przeszłość i teraźniejszość" Rada Programowa do spraw Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK I miejsce

Julia Paskuda kl.7c
Klaudia Perkowska kl. 7c
Zuzanna Cieślik kl. 7a
Martyna Korach kl. 7b

p. K.atarzyna Adamkiewicz, p. Elżbieta  Kaźmierska 10.06.2020
7. Nagroda specjalna im. Łukasza Wojeckiego w XXVII Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym "poznajemy Ojcowiznę" - praca zbiorowa pt. "Bohaterskie miasto - przeszłość i teraźniejszość" Rada Programowa do spraw Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK nagroda specjalna

Julia Paskuda kl.7c
Klaudia Perkowska kl. 7c
Zuzanna Cieślik kl. 7a
Martyna Korach kl. 7b

p. K.atarzyna Adamkiewicz, p. Elżbieta  Kaźmierska 10.06.2020

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska