Sukcesy przedmiotowe 2014/2015 Drukuj

 

Wyróżnienie dla Krzysztofa Maślankowskiego z klasy 6c za udział w konkursie międzyszkolnym „W płockim ZOO” z tematem wiodącym „Z rodziną i przyjaciółmi w ZOO”. Organizator: Gimnazjum nr 5 w Płocku i Stowarzyszenie „Dla Młodych”. Opiekun - p. Sylwia Kobielska.

 16 czerwca 2015r.

 

 II miejsce dla Zuzanny Smogorzewskiej z klasy 5c za udział w konkursie międzyszkolnym „W płockim ZOO” z tematem wiodącym „Z rodziną i przyjaciółmi w ZOO”. Organizator: Gimnazjum nr 5 w Płocku i Stowarzyszenie „Dla Młodych”. Opiekun - p. Ewa Różańska.

16 czerwca 2015r.

 

Wyróżnienie - Kamil Dółkowski z klasy 4bw kategorii klas I - IV, wyróżnienie - Beata Krupa z klasy 6c w kategorii klas V- VI w X edycji Międzyszkolnego Konkursu Multimedialnego p.t. "Mój szczęśliwy dzień".
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku. Opiekun - p. Marzena Kowalska.

16 czerwca 2015r.

 

II miejsce indywidualnie Kamil Dółkowski klasa 4b w X Powiatowym Konkursie Europejskim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Płocku. Opiekun - pani Ewa Różańska.

11 czerwca 2015r.

 

III miejsce drużyna klasy IV-VI w składzie: Kamil Dółkowski, Małgorzata Krupa, Adrian Marciniak w X Powiatowym Konkursie Europejskim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Płocku. Opiekun - pani Ewa Różańska.

11 czerwca 2015r.

 

I miejsce - Beata Krupa i Maja Dalkowska z klasy 6c, II miejsce - Krzysztof Maślankowski z klasy 6c w II Międzyszkolnym Konkursie Multimedialnym "ITALIA I MY" pn. "Wynalazki Deonardo da Vinci widziane oczami współczesnych". Organizator Liceum Ogólnokształcące im. S. Małachowskiego i Liceum Ogólnokształcące im. W. Jagiełły w Płocku. Opiekun - p. Marzena Kowalska.

3 czerwca 2015r.

 

II miejsce drużyna: Kamil Dółkowski - 4b, Mateusz Karczewski - 5a, Filip Szmul - 6c w Konkursie Wiedzy o Płocku zorganizowanym przez PTTK w Płocku. Opiekun: p. Eleonora Całka, p. Joanna Kowalska, p. Elżbieta Kaźmierska.

2 czerwca 2015r.

 

II miejsce dla Klaudii Białach z klasy 6c w konkursie międzyszkolnym "Przyroda - Twój Przyjaciel” z tematem wiodącym "Mieszkańcy wód Mazowsza- bogactwo i zagrożenia”. Organizator: Liga Ochrony Przyrody i Polski Związek Wędkarski. Opiekun- p. Sylwia Kobielska.

29 maja 2015r.

 

III  miejsce dla Martyny Szymborskiej ucz. kl.5 b w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Ks. Jana Twardowskiego. Organizator I Niepubliczne Gimnazjum Z.O.K. "Profesor". Opiekun p. Magdalena Uździcka.

27 maja 2015r.

 

III miejsce zespołowo zdobyła Laura Wiśniewska, Justyna Witkowska, Wiktoria Woźnicka  z klasy 5b w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę" - opiekun Ewa Różańska.

16 maja 2015r.

 

II miejsce dla Kacpra Aleksandrowicza kl. 3b oraz wyróżnienie dla Piotra Niewiatowskiego kl. 3a w Powiatowym Konkursie języka angielskiego „The Smarters – Brain Twister”. Organizator - Szkoła Podstawowa Nr 22 w Płocku. Opiekun p. Marzena Kowalska oraz p. Martyna Kochańska.

28 kwietnia 2015r.

 

Wyróżnienie – Maja Ferszt kl. 5b w VIII Edycji Rejonowego Konkursu „Jan Paweł II – zawsze z Maryją”– kategoria literacka – organizator Szkoła Podstawowa nr 6 w Płocku. Opiekun - s. Ancilla.

23 kwietnia 2015r.

 

III miejsce w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "Kaliedoscope" dla Magdy Dzięgielewskiej 4a, Aleksandry Kalinowskiej 4b, Kamila Dółkowskiego 4b. Organizator - Szkoła Podstawowa Nr 22 w Płocku. Opiekun p. Martyna Kochańska.

23 kwietnia 2015r.

 

II miejsce w Konkursie Wiedzy o Polskim Parlamentaryzmie - reprezentacja: Adrian Marciniak i Justyna Witkowska klasa 5b. Organizator MDK Płock pod patronatem Pani Elżbiety Gapińskiej - Posłanka na Sejm RP i Pana Andrzeja Nowakowskiego - Prezydenta Miasta Płocka. Opiekun: p. Elżbieta Kaźmierska.

21 kwietnia 2015r.

 

III miejsce drużynowo w Lidze Przedmiotowej z historii klas V. Indywidualnie: III miejsce - Maja Ferszt, V miejsce - Adrian Marciniak, X miejsce - Wiktoria Woźnicka. Organizator: SP 3 i Urząd Miasta Płocka. Opiekun - p. Elżbieta Kaźmierska.

18 kwietnia 2015r.

 

I miejsce  dla Mai  Ferszt z klasy 5b, w  Lidze Przedmiotowej z języka polskiego w kl.5.  Organizator SP 3 i  Urząd Miasta Płocka. Opiekun - p. Magdalena Uździcka.

 17 kwietnia 2015r.

 

Grand Prix – dla rodziny Witkowskich kl.5b w Parafialnym konkursie wielkopostnym: „Chusta św. Weroniki– organizator Fara Płock. Opiekun - s. Ancilla.

27 marca 2015r.

 

Wyróżnienie dla Beaty Krupy - uczennicy klasy 6c - w XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Piszę książkę”, organizowanego przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku. Opiekun: p. Agnieszka Mirecka.

 20 marca 2015r.

 

I miejsce – Wojciech Witkowski kl. 5b, Laura Wiśniewska kl. 5b; II miejsce – Adrian Borowski kl. 2b, Wiktoria Lankiewicz kl. 3a; III miejsce Kinga Śniegowska kl. 3a w Parafialnym konkursie wielkopostnym: „Titulis Crucis– organizator Fara Płock. Opiekun - s. Ancilla.

20 marca 2015r.

 

Wyróżnienie dla Kamila Dółkowskiego, kl. 4b w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny". Organizator - Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych Kangourou Sans Frontières w Toruniu pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Opiekun p. Anna Miodek.

 18 marca 2015r.

 

I miejsce – Justyna Witkowska kl. 5b, Wojciech Witkowski kl. 5b, Laura Wiśniewska kl. 5b; II miejsceMaria Korent kl. 2b, Piotr Niewiatowski kl. 3a; wyróżnienie – Kacper Aleksandrowicz kl. 3b, Adrian Borowski kl. 2b, Wiktoria Lankiewicz kl. 3a w Parafialnym konkursie wielkopostnym: „Kogut św. Piotra” – organizator Fara Płock. Opiekun - s. Ancilla.

 13 marca 2015r.

 

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Drużynowym "Zabawy z historią" - Maja Dalkowska, Beata Krupa, Kuba Luśtyk kl. 6 c, organizator Gimnazjum nr 5 w Płocku, opiekun - p. Elżbieta Kaźmierska.

12 marca 2015r.

 

I miejsce za najciekawszą graficzną prezentację związku frazeologicznego (drużynowo), II miejsce w kategorii wiedzowej (drużynowo) w I Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym dla uczniów klas szóstych, organizator: Gimnazjum nr 4 w Płocku; opiekunki: p. A. Mirecka, p. A.Żółtowska.

9 marca 2015r.

 

II miejsce – Justyna Witkowska kl.5b, III miejsce – Damian Śniegowski kl. 1b w Parafialnym konkursie wielkopostnym: „Obraz Matki Bożej Bolesnej– organizator Fara Płock. Opiekun - s. Ancilla.

6 marca 2015r.

 

III miejsce - Krzysztof Maślankowski klasa 6c - w Międzyszkolnym Konkursie Multimedialnym "Wspaniałości Internetu". Organizator Szkoła Podstawowa nr 3 w Płocku. Opiekun - p. Marzena Kowalska.

 9 marca 2015r.

 

I miejsce - Beata Krupa klasa 6c w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Multimedialnym "Wirtualny świat komiksu". Organizator Szkoła Podstawowa nr 3 w Płocku. Opiekunki - p. Marzena Kowalska, p. Agnieszka Mirecka.

 9 marca 2015r.

 

I miejsce - Kamil Dółkowski klasa 4 b, III miejsce - Sandra Osińska klasa 4 b, wyróżnienie - Agata Majchrzak klasa 4b w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Polska- moja Ojczyzna". Organizator SP 23 w Płocku. Opiekun: p. Elżbieta Kaźmierska.

 13 lutego 2015r.

 

I miejsce – Kacper Aleksandrowicz kl. 3b, II miejsce – Laura Wiśniewska kl. 5b, Justyna Witkowka kl. 5b, wyróżnienie – Piotr Niewiatwski kl. 3a w Parafialnym konkursie wielkopostnym: „Korona Cierniowa– organizator Fara Płock. Opiekun - s. Ancilla.

27 lutego 2015r.

 

I miejsce - Wiktor Kruszewski z klasy 5c w XXXVII edycji konkursu międzyszkolnego "Przyroda – Twój Przyjaciel”. Organizatorzy: Zarząd LOP, Zarząd Związku Wędkarskiego w Warszawie, Miejski Ogród Zoologiczny, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej. Opiekun: p. Sylwia Kobielska.

20 listopada 2014r.

 

III miejsce  Oliwia Atlińska z klasy 4b w konkursie powiatowym „Poznaj swój Park” w kategorii „Rymowany spacer po Parku”. Organizator: Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych z siedzibą w Otwocku. Opiekun: p. Ewa Różańska.

30 października 2014r.

 

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Tadeusza Kościuszki,  ul Miodowa 18,  09 - 400 Płock,  tel. 24 366 25 60, e-mail: sekretariat@sp17.plocman.pl

Redaktor serwisu: Marzena Kowalska